Фестиваль "Сімейний винороб" 2019

2019 09 30
Фестиваль "Сімейний винороб" 2019 - традиційне сімейне свято. Оригінальність його, полягає в тому, що всі учасники всією родиною незалежно від віку приймають участь у створенні власного авторського вина.
 
Ви тільки уявіть собі, соковиті грона винограду, який ми зібрали для вас на Півдні України, в вечір п’ятниці, вже в суботу після обіду чарівним чином перетворяться на вино.
 
Тому, якщо ти шануєш активний сімейний відпочинок, обожнюєш яскраві свята та вино, не зволікай та стань учасником фестивалю! Ми подаруємо тобі яскраві враження та незабутні емоції!
Під час фестивалю голодним залишитися нереально. Протягом усього дня буде працювати гриль зона. Ось кілька страв пройти повз, котрих просто неможливо: хрусткі грінки з паштетом з м'яса страуса або з плавленим фермерським сирком, шурпа, плов, крила барбекю, тертий пиріг з грушею, морозиво.
 
31 серпня, а також усі вихідні протягом вересня, на тебе чекає яскрава музична атмосфера, смачне вино і неймовірно потужна енергетика фестивалю та подарунки.
Також для всіх гостей фестивалю, екскурсія на страусину ферму та відвідування зоопарку БЕЗКОШТОВНО!
 
Программа та фото фестивалю тут https://vinodel.ostrich.com.ua/
 
Де: Ясногородська страусина ферма
Коли: 31 серпня, 12:00
Вартість квитка: 200 UAH (дорослий); 150 UAH (дитячий)
 

Всі подробиці та бронювання столиків по телефону: +38 050 356 39 70 

 
День буде довгим і насиченим! І якщо ви не плануєте повертатися в місто, то забронювати будиночок ми рекомендуємо прямо зараз. Залишилося кілька номерів. Телефонуйте: 050-334-14-58