Будинки

Плануєте відпочинок під Києвом на природі з ночівлею?

Шукаєте заміський комплекс або будиночки під Києвом?

У нас є краща пропозиція для сімейного та корпоративного відпочинку!

Цілий комплекс екскурсійних і розважальних програм, а також будиночки під Києвом

Страусина ферма «Долина страусів» запрошує всіх відпочити на території нашого комплексу, насолодитися смачною і корисною їжею в ресторані, подивитися на незабутні танці страусів і поспілкуватися з тваринним світом нашого зоопарку, а також зупинитися на нічліг в будиночках зі зручностями.

Приділяючи дуже мало часу на відпочинок під Києвом, ми прагнемо отримати максимальну кількість позитивної енергії і насолодитися годинами релаксу.

Відволіктися від міської суєти Вам допоможуть кваліфіковані фахівці нашої ферми, які знають, як зробити комфорт для Вас і ваших дітей, рідних і близьких, щоб всі відчули себе як вдома, навіть ще краще.

Розваги для дітей і дорослих під Києвом

На території нашого комплексу можна подивитися на страусів, відвідати зоопарк, активно відпочити на спортивному майданчику, покуштувати страви зі страусиного м'яса і яєць, а також побувати на дегустації вина від сомельє. Після насиченого дня Вам не потрібно поспішати додому, бо у нас є всі умови для комфортного перебування і ночівлі на території нашої ферми.

Ми пропонуємо Вам продовжити відпочинок на природі і зняти дерев'яні будиночки на ніч, які виконані з екологічно-чистих матеріалів. Кожен будиночок обладнаний душовою кабіною та санвузлом. Поруч з будиночком обладнано місце з мангалом під пікнік для вашої компанії.

Ферми «Долина страусів» пропонує вартість на оренду будиночків під Києвом:

Замовити оренду будиночка і дізнатися умови, Ви можете за контактним телефоном (068) 020-70-96.

Дерев'яні будиночки виконані з екологічно-чистих матеріалів
Кожен будиночок обладнаний душовою кабіною та санвузлом